15.11.2020

Tipy na aktivity v době covidové

Vítejte na stránkách 2. roje světlušek z Letohradu.

Zdravíme Vás v současných nejasných dnech a věříme, že jejich mlha zahalila svým mléčným závojem více naši krajinu než naše duše ☁️

Každý z nás se nějakým způsobem se současnou pandemickou situací vypořádáváme, ale zároveň určitě hledáme nové cesty a způsoby, jak vše zvládat co nejefektivněji. Mnoho věcí je pro nás naprosto nových a o to náročnějších.

My, jakožto členi Junáka, jakožto součást občanské společnosti, bychom s lidmi chtěli sdílet své tipy na možné aktivity, které lze v současné době podnikat. Naše tipy, které průběžně aktualizujeme v závislosti na vyvíjející se situaci a našich aktuálních objevech, můžete najít právě zde.

Budeme rády, když naší aktivitu budete sdílet mezi sebou, aby se dostala k více lidem a ne jen k těm v našem nejbližším okruhu. Vše je tvořeno pro všechny bez rozdílu, nezáleží tedy, jestli jste či nejste členy 2. roje světlušek nebo Junáka.

Buďme tu pro sebe. Zůstaňme zodpovědnými, ohleduplnými a zároveň rozvážnými a společně to ve zdraví fyzickém i psychickém zvládněme 🌞

Krásné dny přeje za 2. roj světlušek Klára

PS: Budeme moc rády, když se třeba jednou za čas s nějakým svým úlovkem či výtvorem vyfotíte a vaši rodiče nám fotku zašlou. Toto období je naprosto odlišné, ale přesto věříme, že pro vás můžeme vytvářet aktivity v duchu skautského myšlení. Snažíme se vytvořit alternativní program a doufáme, že se nám to alespoň trochu daří a rády bychom měly i na tyto aktivity a tuto dobu památky. Alespoň co se týče fotografií, které dokážou skvěle zachytit situace a okamžiky a zamrazit je.❄️